1. třída: Berušky

Učitelky: Ivana Hermannová (zástupkuně ředitelky MŠ), Martina Tomínová, DiS.

Třída Berušek je přizpůsobena pro děti nejmladšího předškolního věku. Navštěvuje ji 15 chlapečků a 11 holčiček. Celá třída je uzpůsobena tak, aby se zde děti cítily dobře a byly spokojené. Je zde otevřený systém ukládání hraček, aby si děti mohly vybírat svýma očima dle vlastního zájmu. Dochází sem děti, které si na pobyt v MŠ zvykají. Vytváříme mezi sebou pocit důvěry, bezpečí, seznamujeme se s prostředím, které nás obklopuje, vytváříme pravidla chování a komunikace. Cílem je vytvoření klidného a pohodového prostředí bez stresů, kde budou děti veselé, kamarádské, těšící se do své školky a na paní učitelky Ivanu Hermannovou a Martinu Tomínovou.