• 1. fáze zápisu proběhne od 19. 4. - 9.5.2022, kdy si ve webové aplikaci zapisyms.pardubice.eu, vyplníte žádost, vytisknete si jí a dáte potvrdit lékaři dítěte. Pro vygenerování žádosti v aplikaci budete potřebovat evidenční číslo z kartičky zdravotní pojišťovny Vašeho dítěte.

• 2. fáze zápisu bude sběr žádostí v papírové podobě a to od 9.5. do 10.5. 2022 od 8:00 - 12:30, 13:00 - 16:00, kdy vyplněnou a vytištěnou žádost přinesete do mateřské školy, kterou jste si zvolili. Máte možnost zvolit si 3 mateřské školy, na 1. místo dejte školu, kterou preferujete.

Kritéria příjmu pro školní rok 2022/23 najdete ke stažení v záložce "Info a dokumenty" - "Dokumenty ke stažení".