Příjem žádostí ukrajinských dětí, které mají dočasnou ochranu proběhne

                   13.6.2023 v čase 8:00-12:00 a 13:00 -16,00 hodin na   

                  konkrétní škole dle místa pobytu ve spádové oblasti.

                                                  

Zákonný zástupce si vezme s sebou: vyplněnou žádost, pas nebo Vizum dítěte a zákonných zástupců, rodný list dítěte, lékařské potvrzení, že je dítě řádně očkované a nájemní smlouvu, kde je dítě ubytováno.

Інформація для українців, яким Чеська Республіка надала тимчасовий захист у зв'язку з війною. 13.06.2023 з 8.00 -12.00 та 13.00-16.00 відбудеться запланована реєстрація дітей до дошкільних навчальних закладів на рік 2023/2024. Необхідно звернутися до садочку згідно вашого місця проживання. Більш детальна інформація буде завчасно опублікована  на  https://pardubice.eu/dite-v-ms, zapisyms.pardubice.eu  та вебових сторінках дитячих садків.

 

 

ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti