Zápisy do mateřských škol budou pro školní rok 2023/2024 probíhat pomocí webové aplikace - zapisyms.pardubice.eu

        Více informací o průběhu zápisu naleznete v záložce „Přijímací řízení“ a dalších záložkách webové aplikaci města Pardubic.

Zápis dětí do mateřských škol bude probíhat ve třech fázích:

  • 1. fáze zápisu proběhne od 18. 4. - 9.5.2023, kdy si ve webové aplikaci zapisyms.pardubice.eu, vyplníte žádost, vytisknete si jí a dáte potvrdit lékaři dítěte. Pro vygenerování žádosti v aplikaci budete potřebovat evidenční číslo z kartičky zdravotní pojišťovny Vašeho dítěte.
  • 2. fáze zápisu bude sběr žádostí v papírové podobě a to od 9.5. do 10.5. 2023 od 8:00 - 12:30, 13:00 - 16:00, kdy vyplněnou a vytištěnou žádost přinesete do mateřské školy, kterou jste si zvolili. Máte možnost zvolit si 3 mateřské školy, na 1. místo dejte školu, kterou preferujete.
  • 3. fáze zápisu bude do konce května, kdy budete postupně vyrozumění o tom, zda bude Vaše dítě v dané MŠ přijato.

V případě nejasností Vám rádi pomůžeme a poradíme. 

http://zapisyms.pardubice.eu  - odkaz na podrobný návod a více informací o zápisu

Podrobnější informace a kritéria pro přijetí najdete v příloze: 

ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti