MOTÝLCI

3. Keramická dílna

8. Dopravní podnik Pardubice - exkurze

10. HZS Pardubického kraje - exkurze

11. Divadlo v MŠ - Jarní kočička

12. Policie - návštěva Policie ČR - Krajské ředitelství, příchod do školky nejdéle v 8:00 hodin

22. Vodník Česílko - VČD Pardubice, příchod do MŠ nejdéle v 7:00 hodin

BERUŠKY

4. Chléb - program v Ekocentru Paleta, příchod do MŠ nejdéle v 7:50 hodin

11. Divadlo v MŠ - Jarní kočička

15. Vidět svět jinak - program v ateliéru HDD

16. Keramická dílna

22. Vodník Česílko - VČD Pardubice, příchod do MŠ nejdéle v 7:00 hodin

23., 30. Plavání, odjezd v 8:30 hodin

MEDVÍDCI

4. Keramická dílna

9. Sportovní dopoledne s klubem Haga Pardubice na zahradě MŠ 9:00 - 11:00

11. Divadlo v MŠ - Jarní kočička

22. - 25. Škola v přírodě

ŽABIČKY

8. Sportovní dopoledne na zahradě MŠ 9.30 - 11:00

9. Florbal s klubem Haga Pardubice na zahradě MŠ 9:00 - 11:00

10. Keramická dílna

11. Divadlo v MŠ - Jarní kočička

22. - 25. Škola v přírodě

MOTÝLCI

5. Pohádka v MŠ - Jak vodníček uklízel rybníček, zač. 10.15 hodin, cena 50,- Kč

19. Den otevřených dveří

20. Jarní focení v MŠ

21. Ještěři - přírodovědný výukový program pro děti v MŠ s ukázkou živých zvířat, zač. 9.00 hodin, cena: 100,- Kč

BERUŠKY

5. Pohádka v MŠ - Jak vodníček uklízel rybníček, zač. 10.15 hodin, cena 50,- Kč

19. Den otevřených dveří

20. Jarní focení v MŠ

MEDVÍDCI

5. Pohádka v MŠ - Jak vodníček uklízel rybníček, zač. 10.15 hodin, cena 50,- Kč

19. Den otevřených dveří

20. Jarní focení v MŠ

21. Hledání talentů pro hudební obory - zástupci ZUŠ v 9,15 hodin v MŠ

25. Pohádka ve VČD - Utíkej, myško, utíkej! - odchod z MŠ v 7,45 hodin, cena 95,- Kč

27. Ukázková hodina pro předškoláky - ZŠ Staňkova,10.00 hodin

ŽABIČKY

5. Pohádka v MŠ - Jak vodníček uklízel rybníček, zač. 10.15 hodin, cena 50,- Kč

19. Den otevřených dveří

20. Jarní focení v MŠ

21. Hledání talentů pro hudební obory - zástupci ZUŠ v 9,15 hodin v MŠ

25. Pohádka ve VČD - Utíkej, myško, utíkej! - odchod z MŠ v 7,45 hodin, cena 95,- Kč

27. Ukázková hodina pro předškoláky - ZŠ Staňkova,10.00 hodin

Motýlci

13. Masopustní průvod - akce MO č. V.

16. Karneval v MŠ

16. Pirátská show + žonglér (cena dle počtu dětí)

BERUŠKY

1., 8. Lyžařský kurz, odjezd v 7.10 hodin od MŠ

6. Automatické mlýny - vzdělávací program "Atlas mraků", odchod z MŠ 8.00 hodin

13. Masopustní průvod - akce MO č. V.

16. Karneval v MŠ

16. Pirátská show + žonglér (cena dle počtu dětí)

ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti